Wojtylateam + Gymtime AKCE

Ve spolupráci s firmou Gymtime jsme si pro vás připravili skvělou akci!

Pokud si nyní objednáte službu Online trenér, dostanete tričko #WojtylaTeam ZDARMA. Při objednávce služby Online trenér, alespoň na 3 měsíce, pak získáte i mikinu #WojtylaTeam také ZDARMA.

Něco o #WojtylaTeam

#Wojtylateam vznikl, protože jsem si stále více uvědomoval, že pro dosažení maximálních výsledků je velmi důležitá podpora a že bych se bez podpory rodiny, přátel, ale hlavně ani trenérů nedostal tak daleko, ať už z hlediska výsledků na soutěžích nebo v osobním životě.

To je přesně důvod, proč jsem se rozhodl vytvořit #Wojtylateam – z důvodu pomoci druhým!

Jde o individuální tréninkový program, kdy se každého člena týmu snažím maximálně motivovat, nasměrovat ho správným směrem a pomáhat mu tak uspět.

Dnes se #Wojtylateam skládá z lidí z celého světa … a to doslova.

Něco o firmě Gymtime

GymTime je česká značka, která se zaměřuje na sportovní oblečení a fitness doplňky jak pro muže, tak i pro ženy.

GymTime byl založený v roce 2015 a od té doby se nabídka stále rozrůstá. Na e-shopu je nyní k dostání již více jak 100 různých produktů (trička, tílka, mikiny a kraťasy s motivačními nápisy, funkční oblečení, shakery, batohy,…).

Zkušenosti mých klientů

Honza Marek – závodník v Classic Physique kategorii

Celkově cvičím už něco přes 4 roky, ale až před rokem jsem se rozhodl posunout se o level výš a oslovil jsem trenéra Lukáše, což se pozitivně projevilo nejen na soutěžních výsledcích. Spolupráce s ním je skvělá, vše funguje na přátelském přístupu a už teď se těším, kam až to spolu dotáhnem.

  • Vicemistr České republiky 2018
  • 4. místo – Mistrovství Evropy 2018

Tereza Szwarcová – závodnice v Bikini Fitness kategorii

S Lukášem se znám už dlouho a musím říct, že je to jednak skvělý trenér, ale i kamarád. Spolupracujeme spolu už 2.sezónu a já si nemůžu ani trochu stěžovat. Díky němu si plním sny! Navíc #Wojtylateam je skvělá parta lidí se stejnou vášní ke sportu a vzájemně se podporujeme! A to je cennější, než kdejaký pohár nebo medaile.

  • Juniorská vicemistryně Moravy a Slezska 2018
  • 3. místo – Mistrovství Moravy a Slezska 2018 v kat. dorost

Salvatore Giunta – Soukromý pilot

Kvůli mé práci se musím neustále udržovat v kondici, proto ve svém volném čase navštěvuji lekce osobních tréninků s Lukášem a musím říct, že mi to opravdu prospívá. Lukáš je navíc mnohem více, než jen osobní trenér. Je to i velmi dobrý kamarád. Možná i to je důvod, proč k němu chodí celá moje rodina.